Hľadá sa Junior Finančný analytik s AJ!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1000 € (v závislostí od skúseností / po zaškolení zvýšenie platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelá príležitosť pre šikovného a pracovitého absolventa ekonomickej univerzity či junior Finančného analytika! Máte skúsenosť s tvorbou kalkulácii a analýz a chcete využívať anglický jazyk vo svojej práci každý deň? Ste navyše profík v Exceli? Tak zužitkujte svoje skúsenosti a naštartujte svoju kariéru v stabilnej spoločnosti!

Náplň práce:
* Sledovanie rastu fondov alebo ich klesanie
* Zosúladenie obchodov investorov
* Vykonávanie investičných príkazov s protistranami
* Správa a zber údajov, aktualizácia systému, zabezpečenie kvality údajov
* Tvorba nezávislého ocenenia fondu (čistá hodnota aktív)
* Analýza príspevkov rôznych položiek súvahy
* Monitorovanie hotovostných účtov, zmierenia, platobné pokyny
* Reporting
* Aktívna komunikácia s rôznymi protistranami (klient, správca, banka, audítor v AJ)

* Zodpovednosť vs ohodnotenie!
* Po zaučení možný home office
* Dopyt po projektoch je prevyšujúci
* Dlhodobá profesionálna spolupráca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Naším klientom je úspešná spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálny outsourcing a poradenstvo v bankovníckom sektore!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vysokoškolské Ekonomické vzdelanie
* Excel - pokročilý a viac (finančné a analytické funkcie, práca s dátami, pivoty)
* Anglický jazyk B2 – C1
* Každý deň silné a vedomé pracovné nasadenie
* Profesionálne správanie a komunikovanie
* Analytické myslenie

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanda Žoriová
Tel.: +421905465723
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3644006   Dátum zverejnenia: 14.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1000 € (v závislostí od skúseností / po zaškolení zvýšenie platu)