850 - 1 000 EUR

Hľadáme montážnikov do Vlkanovej. Práca vhodná pre mužov aj ženy. Práca v sede i v stoji.

Miesto práce
Vlkanová
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
640€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*montáž komponentov pre automobilový priemysel;
*jedno pracovisko zamerané na predmontáž, prípravu výroby- práca zameraná na drobnú montáž- PRÁCA V SEDE I STOJI
*druhé pracovisko na zváračkách a ohýbačkách
* obsluha jednoduchých zariadení;
*práca na 3 zmeny

*po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy!
*zabezpečené stravovanie na každej zmene;
* príplatok za poobednú zmenu 0,20€/hod;
* MOŽNOSŤ KARIÉRNEHO RASTU.
*balíčky pre deti na MDD, Mikulášske balíčky;
*letný/ vianočný bonus;
*príspevok do DDS.

MZDA:
základná zložka na základe skúseností (640€/brutto až 1000€/brutto)+ 10%-17% variabilná zložka+ kvartálne odmeny za dochádzku 40€/brutto
zimný/ letný bonus 50% zo základnej mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre klienta zaoberajúceho sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*dôslednosť;
*manuálna zručnosť.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Národná 15
010 01 Žilina
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3642876   Dátum zverejnenia: 3.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   640€/brutto