Hľadáme mechanika, údržbára foriem. Nástupná mzda 900€/brutto.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* riadenie strojov- údržba foriem a nastavovanie strojov ( hlavná náplň práce)
* riadenie materiálu- nákladna, výkladka kamiónu, uskladnenie materiálu v sklade, tlač etikiet, práca s PC
* riadenie personálu- rozdelenie pracovných úloh, po zmene nahodenie produkcie do PC

*práca priamo v kmeni spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

*ochota pracovať na 2 zmeny
*práca v menšej rodinnej firme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

*znalosť mechaniky
*znalosť meracích zariadení
* nie je nutné mať skúsenosti s vedením ľudí, zamestnanec bude mať 3-6 podriadených.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Národná 15
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Žilová
Tel.: +421905555681
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3612989   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900€/brutto