Pozícia pre playerov nadšencov so skvelou nemčinou a angličtinou

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 € – finalna mzda bude zavisiet od skusenosti kandidata + 600 € gross relokacny balik ako jednorazova platba v ramci prvej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si strávil hodiny svojho života hraním hier na konzole alebo PC môžeš si to vyskúšať aj naopak a to pomáhaním gamerom :) no neznie to skvelo, vychytávať hinty priamo v dianí?
Ako by vyzerala náplň tvojej práce:
• v prvom rade sa budeš musieť dokonalo zoznámiť s produktami a procesmi
nášho klienta
• môžeš byť oslovený kvôli pomoci pre iné tímy a nové projekty
• tvojou úlohou bude plniť individuálne aj tímové ciele pre zaistenie kvantity aj
kvality poskytovanej služby a teda pomoci gamerom
• budeš pomáhať hráčom s riešením problémov prostredníctvom emailu - a to v
nemčine alebo angličtine
• voči hráčom budeš vystupovať vysoko profesionálne, na každý prípad
preberieš ownership a budeš robiť všetko preto, aby si gameri mohli čo možno
najintenzívnejšie užiť svoju hru

Náš klient pre teba vytvoril super moderné a pohodlné pracovisko - to prostredie je fakt benefitom samo o sebe :) K dispozíciii budeš mať gaming room s najnovším zariadením a hrami a ak si chceš aktívne zašportovať aspoň cestou do a z práce, v budove klienta je aj garáž pre tvoj bicykel.

Ďalej si môžeš byť istý nasledujúcimi benefitmi:
• životné poistenie
• v prípade PN doplatok do 100% výšky mzdy
• extra dni dovolenky
• ročné odmeny
• skvelí kolegovia a veľa srandy aj mimo pracovného času (bowling, volleyballové turnaje, vianočné večierky, Secret Santa, zdravé spoločné raňajky a mnoho ďalšieho)
• 600 € gross relokačný balík ako jednorázova platba v rámci prvej mzdy

In accordance with the General Data Protection Regulation 2016/679 (hereinafter “GDPR”), I declare that have read and understood the content of the Privacy Notice, which was provided to me for my perusal and which is available at https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/. I hereby acknowledge the following:

(i) my personal data will be processed by company ManpowerGroup Slovensko s.r.o., having its registered office at Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, Slovak Republic, ID No.: 35958898, registered in the Business Register kept by District Court Bratislava I, Section: Sro, Insert No. 37879/B (hereinafter the “Controller”) in full compliance with all legal regulations, in the manner and scope delineated in the Privacy Notice; and

(ii) in case I need more information on the processing of my personal data or wish to exercise my rights, I can contact the Controller using the contact details specified in the Privacy Notice or on [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Our client is one of the most important game creators worldwide.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• gramaticky správna písomná nemčina je kľúčová rovnako ako komunikatívna angličtina
• aktívny gamer so skúsenosťami s hraním na PC aj na konzolách
• skúsenosť s riešením technických
hardwarových problémov na PC aj konzolách
• znalosť práce so sociálnymi sieťami (Facebook, Twitter, YouTube and rôzne gamerské fóra)
• nekonfliktná priateľská povaha
• orientácia na zákazníka
• pozitívny prístup k práci a proaktivita

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Ivanovičová
Tel.: +421915492857
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3590194   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 € – finalna mzda bude zavisiet od skusenosti kandidata + 600 € gross relokacny balik ako jednorazova platba v ramci prvej mzdy