Administratívny pracovník s aktívnou Nemčinou a Maďarčinou

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1250

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj pre výbornú medzinárodná spoločnosť, ktorá ti ponúka širokú škálu benefitov a kariérnych možností.

Hľadáme šikovného a dynamického kandidáta/ku na pozíciu Junior Card Specialist. Hlavnou podmienkou je AKTÍVNA znalosť Nemeckého jazyka a Maďarského jazyka.

Vašou úlohou bude:
* Administrácia zákazníka v kartovom systéme,
* Správa dát a nahadzovanie nových údajov v systéme,
* Kontrola naceňovania služieb kariet podľa dohodnutých podmienok (rabaty, bonusy, extra poplatky)
* Riešenie a spracovanie problémov zákazníkov (Card Ticket Management),
* Pravidelná mailová a telefonická komunikácia so zahraničnými klientmi

* Práca v multi-kultúrnom prostredí
* Priateľský a otvorený pracovný kolektív
* Jazykové kurzy
* Home Office program
* Referal bonus
* Bonusy pri narodení dieťaťa a manželstve
* Team buildingy
* Cestovné kompenzácie
* Balíček zliav

V prípade záujmu sa prosím zaregistrujte priamo na našej stránke (viď link nižšie). Vyplňte aspoň základné údaje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v petro-chemickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Nemecký jazyk a Maďarký jazyk na komunikatívnej úrovni (B2),
* Min. SŠ vzdelanie
* Znalosť MS Office, Outlook, Excel
* Proaktívny, zákaznícky orientovaný prístup,
* Dôležitá je komunikatívnosť, orientácia na zákazníka, odolnosť voči stresu, zodpovednosť a samostatnosť

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3554101   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1250