Servisný technik s §22

Miesto práce
Veľká Ida
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1350

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem správ o poruchách, ich bezodkladné odstránenie s dôrazom na priority vo výrobe
• Eliminácia chýb strojov a zariadení. ktoré sa vyskytujú na elektronických, elektrických, pneumatických, elektropneumatických a mechanických častiach zariadení
• Vykonávanie údržby s využitím štandardných pracovných postupov, užívateľských manuálov a diagnostických zariadení
• Komunikácia o príčinách, priebehu opráv a ich predpokladanom trvaní s výrobou
• Dokumentovanie porúch, ich príčin a aplikovaných riešení, použitých náhradných dielov
• Analýzy koreňových príčin porúch, navrhovanie a aplikovanie nápravných opatrení
• Navrhovanie a aplikovanie zlepšení v procesoch údržby
• Identifikácia a výmena opotrebovaných alebo nefunčných zariadení alebo súčiastok
• Práca s náhradnými dielami, databázou náhradných dielov a objednávaním náhradných dielov
• Podpora pri údržbách a technických prácach vykonávaných externými dodávateľmi
• Aktívne prispievanie k optimalizácii strojov a zariadení
• Vykonávanie reštartov povlakovacích pecí, strojov, zariadení a automatizovaných liniek na základe zaškolenia
• Plnenie úloh podľa plánu opráv, identifikácia problémových častí strojov počas plánovanej údržby a ich opravy
• Rešpektovanie a rozvíjanie štandardov na oddelení údržby

Pre priamu registráciu na pozíciu sa zaregistrujte do našej databázy cez priložený odkaz: https://www.directch.com/RomaFrontEnd?id=d237e4d7-0a0f-4062-af75-01e088b3e442

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich všetky kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2018 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osvedčenie podľa §22 vyhl. č. 508/ 2009- samostatný elektrotechnik

V súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na [email protected]

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3540782   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1350