Ochrankár do výrobného podniku

Miesto práce
Veľká Lomnica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 600€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolovať prichádzajúcich a odchádzajúcich operátorov (tašky, alkohol)
- môžu robiť testy na alkohol (spolu so supervízormi)
- budú kontrolovať klikanie a dodržiavanie pracovného času
- budú plniť úlohu ochrany zamestnancov a majetku našej spoločnosti
- kontrolovať dodržiavanie fajčiarskej prestávky
- riešiť prípadné konflikty

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť bezplatnej dopravy autobusom, alebo príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov do áut

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prirodzený rešpekt a autorita
- svalová a telesná konštrukcia vzbudzujúca rešpekt
- schopnosť asertívnej reakcie v prípade riešenia problémov s operátormi
- práca na 4 zmeny, t.j. aj počas víkendu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3464637   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 600€ brutto