Account manager v teréne

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1200€ brutto v skúšobnej dobe a po nej od 1500€ v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívnym obchodníkom a máš za sebou skúsenosti z komerčnej agrikultúry? Nemáš problém byť neustále v teréne a starať sa o zákazníkov?
Ak si skúseným obchoďákom alebo i absolventom agrikultúry/polytechniky určite nám daj o sebe vedieť!

Tvojou hlavnou úlohou bude práca pre medzinárodnú spoločnosť s popredným postavením na trhu a bude spočívať v:
* zodpovednosť za aktívnych klientov
* vytváranie kooperácie s novými zákazníkmi
* dodržiavanie existujúcich procesov ako i podávanie návrhov na ich zlepšovanie
* implementácia obchodnej politiky prostredníctvom predajných techník
* 3-4 noci do týždňa strávených v hoteloch (hradených spoločnosťou)

* ročný sales bonus
* benefit bonusy vyplácané 2x do roka
* služobné auto, telefón, notebook
* práca v medzinárodnom tíme
* home office v pondelok na administratívu

Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta- nadnárodnú spoločnosť, ktorá si udržiava popredné postavenie na trhu s pneumatikami, ako aj v službách spojených s cestovaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Môžeš byť absolventom agrikultúry/polytechniky alebo tiež skúsený obchodný zástupca v komerčnej agrikultúre. Dôležité je, aby si disponoval vodičským preukazom a ovládal anglický jazyk na komunikačnej úrovni.

Hľadáme tiež osobnosť motivovanú, s ochotou cestovať, s výbornými komunikačnými schopnosťami, ktorá je organizovaná a adaptabilná.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3447404   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1200€ brutto v skúšobnej dobe a po nej od 1500€ v závislosti od skúsenosti kandidáta