Hľadáme operátorov balenia v Nitre

Miesto práce
Priemyselný park I, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša úloha bude veľmi jednoduchá:

- budete presúvať vylisované komponenty do boxov z dopravníkového pásu
- zodpovednosť za uzamknutie palety
- zodpovednosť za neporušenie kvality kusu
- 3 zmenná prevádzka od pondelka do piatka

- mesačný výkonnostný bonus v hodnote 10% zo základnej mzdy(70€)
- príspevok na dopravu
- stravná jednotka: 4,80€/ za deň prítomnosti na pracovisku
- 13.plat od r.2019
- nástup do kmeňového stavu zamestcov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete.

Naším cieľom je v súčasnosti vybudovať nový výrobný závod v priemyselnom parku v Nitre. Súčasťou výrobného závodu budú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Naším zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- chuť k práci
- chuť sa naučiť niečo nové

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Jančovič
Tel.: +421915838520
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3444872   Dátum zverejnenia: 16.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ + bonusy