Hľadáme operátorov výroby do Nitry - pracovný pomer do kmeňového stavu spoločnosti

Miesto práce
Nitra
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,08€/hod. + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha lisovacích zariadení podľa operačnej návodky
- obsluha zváracích automatov a poloautomatov podľa operačnej návodky
- kontrola kvality výrobkov
- zodpovednosť za efektívne využívanie pracovnej doby

- nástup do kmeňového stavu zamestnancov
- základný plat 3,50€/hod.
- motivačná odmena v sume 150€
- rizikový príplatok 0,58€/hod.
- príplatok za nočnú zmena 0,97€/hod.
- príplatok za prácu v sobotu 1,12€/hod.
- príplatok za prácu v nedeľu 1,38€/hod.
- príplatok za prácu v nepretržitej prevádzky v sume 33,19€

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujem za pochopenie

"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa zaoberá s výrobou výrobkov do automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- pravidelná dochádzka
- ochota pracovať na 3 a 4 zmennú prevádzku

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Jančovič
Tel.: +421915838520
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3412480   Dátum zverejnenia: 19.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,08€/hod. + bonusy