Projektový manažér (stavebníctvo)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná stavebná spoločnosť pôsobiaca v Košiciach potrebuje skúseného Projektového manažéra, ktorý bude zastrešovať a koordinovať 1 veľký projekt realizovaný priamo v Košiciach.

Medzi jeho úlohy patrí:

• Zodpovednosť za riadenie a realizáciu stavby
• Komunikácia s dodávateľmi prác, služieb a materiálu
• Koordinácia práce jednotlivých dodávateľov
• Pravidelný reporting
• Pravidelná komunikácia s investorom

• zázemie stabilnej spoločnosti
• služobné auto, aj na súkromné účely
• služobný telefón
• notebook / tablet
• individuálne zaškolenie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu. K žiadosti priložte nasledujúci text, bez ktorého nebude možné žiadosť spracovať.

V súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.

Alebo sa zaregistrujte priamo na našej stránke (viď link nižšie). Vyplňte prosím aspoň základné údaje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stavebná spoločnosť so stabilným zázemím na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné staviteľstvo

Vodičský preukaz

B

• Vysokoškolské vzdelanie v stavebnom odbore
• schopnosť čítať stavebné výkresy
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• psychická odolnosť, flexibilita, lojalita
• zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť
• samostatnosť
• vodičský preukaz, sk. B

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3392513   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2000