Obchodno-technický zástupca (stavebné stroje)

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000€ fix + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient, popredný výrobca stavebnej mechaniky, hľadá skúseného Obchodníka, ktorý sa vyzná v predaji strojov a iných technických zariadení, ideálne stavebných strojov.

Ďalšou úlohou bude:
* Vyhľadávanie a akvizícia nových zákazníkov v pridelenom regióne
* Starostlivosť o existujúcich klientov
* Prezentovanie produktov a služieb spoločnosti
* Poskytovanie technického poradenstva
* Spracovávanie cenových ponúk
* Dôsledné vedenie obchodnej agendy
* Monitorovanie trhu, konkurencie a aktuálnych trendov
* Reporting obchodnému riaditeľovi

* stabilná a perspektívna práca
* možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
* firemné auto (aj na súkromné účely)
* motivačné mzdové ohodnotenie
* doplnkové dôchodkové sporenie
* finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
* služobný telefón

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu. K žiadosti priložte nasledujúci text, bez ktorého nebude možné žiadosť spracovať.

V súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.

Alebo sa zaregistrujte priamo na našej stránke (viď link nižšie). Vyplňte prosím aspoň základné údaje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý patrí k svetovým lídrom v oblasti predaja/prenájmu stavebných strojov a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

* SŠ - technické
* skúsenosti s predajom stavebných strojov, prípadne poľnohospodárskych, záhradných a iných náradí
* Veľmi dobré komunikačné zručnosti
* Samostatnosť a dynamické vystupovanie

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3390382   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000€ fix + bonusy