Špecialista vývoja produktov - R&D skúsenosť nevyhnutnosťou

Miesto práce
Trenčín
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1500€ (platové ohodnotenie sa odvíja od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti v oblasti výskumu a vývoja? Hľadáte novú pracovnú príležitosť, v ktorej sa budete môcť realizovať? Vašou úlohou bude:

- Zodpovednosť za vývoj a zlepšovanie produktov.
- Definovanie štandardov a schvaľovacích procesov produktov pre jednotlivé závody.
- Navrhovanie zlepšení.
- Podieľanie sa na implementácii.
- Spolupráca s projektovými tímami.

Stabilná práca v etablovanej spoločnosti.
Športové vyžitie
Letná a zimná odmena
Príspevok do 3.piliera
Flexibilná pracovná doba

V prípade záujmu Vás prosíme o registráciu v databáze resp. zaslanie životopisu na veronika.hraskova@manpower.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (elektro/strojárske/chemické)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Hrašková
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3388649   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1500€ (platové ohodnotenie sa odvíja od skúseností kandidáta)