Kontrolór Kvality

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
530 základ + 100 nepretržitá prevádzka + 33 za dochádzku po zaškolení 561+100+33+30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 medzioperačnú kontrolu súčiastok pri hrubovacích operáciách z hľadiska dĺžkových rozmerov a tvarových odchýlok
 činnosti súvisiace so zberom dát,
 nastavenie pracovných meradiel pred meraním,
 uplatňovanie noriem ISO 9001 v oblasti merania,
 vypracovanie protokolov o meraní súčiastok,
 činnosti vyplývajúce z procesu riadenia nezhodných výrobkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac ako 500 ľudí a patrí medzi najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne. Vzhľadom na technologickú náročnosť výroby a vysokú mieru tvorby pridanej hodnoty, väčšinu zamestnancov tvoria vysokokvalifikovaní odborníci z oblastí vývoja, konštrukcie, technológie, výroby, kontroly kvality a predaja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

práca s meradlami

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Masarykova 23/B
08001 Prešov
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3388247   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530 základ + 100 nepretržitá prevádzka + 33 za dochádzku po zaškolení 561+100+33+30