Nový tím, nové možnosti - Linux/Unix Admin

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1300€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient rozširuje tím, ktorý poskytuje support pre zahraničných zákazníkov, a hľadá skúsených Adminov - Linux/Unix/Windows.

Vašou úlohou bude:
* Inštalácia, plánovanie, konfigurácia RedHat systémovej infraštruktúry
* Patchmanagement
* Changemanagement
* Spracovanie problémov a incidentov v infraštruktúre RedHat
* 2nd/3rd Level Support
* spolupráca na projektoch
* zostavenie, aktualizácia systémovej dokumentácie
* práca v 2 zmenách (potrebné pokryť support : (6:00 - 15:00, 13:00 - 20:00 )

* práca v medzinárodnej spoločnosti
* možnosť ďalšieho kariérneho rozvoja a vzdelávania
* jazykové kurzy hradené spoločnosťou
* stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
* kvartálne bonusy
* Home office

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu. K žiadosti priložte nasledujúci text, bez ktorého nebude možné žiadosť spracovať.

V súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.

Alebo sa zaregistrujte priamo na našej stránke (viď link nižšie). Vyplňte prosím aspoň základné údaje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblastiach dátových centier, integrovaných aplikácií, Central Service Desk a IT - Consulting.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* Vzdelanie v odbore IT
* AJ alebo NJ na stredne pokročilej úrovni
* Viacročné skúsenosti ako RedHat Administrator
* Znalosti RedHat Satellite Server
* Skúsenosti s IBM POWER VM: so zameraním na HMC - Appliance a POWER 8 Hardware, AIX a UNIX systémov,
* Volume Manager a File System Management.
* IBM Cluster: handling a trouble shooting v IBM PowerHA
* Administrácia UNIX/Linux - pokročilý
* Dobré znalosti jedného zo skriptovacích jazykov (bash, Python)
* Skúsenosti s VMware ESXi
* ITIL znalosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3386471   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300€ brutto