Administratívna podpora obchodného oddelenia!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 EUR/Brutto_ 1100 EUR/Brutto po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny človek, ktorého baví administratívna práca? Je navyše Tvojou silnou stránkou výborná znalosť Excelu? Staň sa oporou obchodného oddelenia stabilnej medzinárodnej spoločnosti ako Administratívna Asistentka!

Tvojou náplňou práce bude:

* administratívne spracovanie obchodných prípradov
* spracovanie zmlúv
* fakturácia pravidelných platieb
* priama spolupráca s obchodníkmi
* príprava podkladov pre ostatné oddelenia
* práca s internou databázou

* práca pre silnú medzinárodnú spoločnosť
* príjemné prostredie mladého kolektívu
* 13. a 14. plat
* zvýšenie platu po skúšobnej dobe
* bohatý balíček sociálnych výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti komplexných tlačiarenských riešení pre firemnú klientelu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

* skúsenosť na administratívnej pozícii min 1 rok podmienkou
* výborná znalosť Excelu podmienkou!
* skúsenosť s fakturáciou
* zodpovednosť a zamerania na detail

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3378497   Dátum zverejnenia: 25.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR/Brutto_ 1100 EUR/Brutto po skúšobnej dobe