Vstúp s nami do sveta farieb! Pracuj ako predajca farieb v obchode známej značky!

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Ti jedinečnú možnosť pracovať pod najväčšou špecializovanou sieťou obchodov farieb a náterových hmôt!
Budeš pôsobiť v kamennom obchode priamo v Žiline.
Jedná sa o stabilné miesto s nástupom priamo do kmeňa spoločnosti.

Tvojou náplňou práce bude:
- každodenná komunikácia so zákazníkmi a poradenstvo ohľadom farieb
- manipulácia s farbami vrátane miešania farieb
- príležitostný rozvoz sortimentu zákazníkom

Ak si komunikatívny a svet farieb Ti nie je cudzí, zašli nám svoj životopis.

- stabilná práca, zmluva priamo so spoločnosťou
- pravidelné mesačné a kvartálne bonusy
- pracovná doba pon-pia + každá druhá sobota doobeda
- ďalšie školenia v oblasti náterových hmôt
- príspevky na penzijné pripoistenie
- zľava na produkty spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Prosím do Vášho mailu pripojte nasledovný súhlas:

"Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Ďakujeme za Váš záujem, ale budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú sieť obchodov v oblasti farieb a náterov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Remšíková
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3362866   Dátum zverejnenia: 16.4.2018