Inžinier kvality - šanca pre absolventov!

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Končíš tento rok vysokú školu a obzeráš sa po pracovných príležitostiach? Chcel by si sa stať Inžinierom kvality?
Ak áno, máme pre teba jedinečnú príležitosť. Ponúkame ti stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti, kde môžeš uplatniť a rozvíjať svoje schopnosti. Kariérny rast? Ten je pri tejto práci samozrejmosťou. Môžeš sa vypracovať až na Lídra kvality a cestovať po svete.

Náplňou tvojej práce bude:
* aktívne spolupracovanie so samostatnými výrobnými celkami a inžinieringom
* komunikácia so zákazníkmi v oblasti zodpovednosti za zverený projekt
* analyzovať, vyhodnocovať a akceptovať meracie prípravky a meradlá v rámci výrobného procesu
* zodpovednosť za plánovanie a realizáciu produkčných auditov
* vypracovávanie plánov produkčných auditov a vyhodnotenie produkčných auditov
* a iné záležitosti spojené s kvalitou

Preto neváhaj a pošli nám svoj životopis ešte dnes, kým sa pozícia neobsadí!

* Práca v dynamickom pracovnom prostredí
* Možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
* Semestrálne bonusy
* Individuálne tréningové plány

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobca komponentov pre oblasť automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, v odbore kvality produckie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Znalosť anglického jazyka, slovom a písmom
* Znalosť práce s balíkom MS Office (najmä MS Excel)
* Skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti (v oblasti automotive)veľkou výhodou

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Bruno Gágyor
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3358974   Dátum zverejnenia: 11.4.2018