Vodič VZV, skladník v Trnave - 3 zmenná prevádzka - aj bez skúseností

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 € + bonusy*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou by bolo:

- vykonávanie manipulačných činností súvisiacich s pohybom materiálu vo firme
- vykládka materiálu na vstupe do spoločnosti a jeho uskladnenie na stanovené miesto
- príprava objednávok do výroby
- výdaj materiálu a zásobovanie jednotlivých výrobných liniek podľa požiadaviek výrobných odborov
- manipulácia s prázdnymi obalovými jednotkami, inventarizácia

Bonusy:

- dochádzkový a výkonnostný bonus v sume 135€
- dopravné 10€
- 13. plat vyplácaný 2 krát do roka
- stravné lístky v sume 4€ (plno hradené zamestnávateľom)
- po 3 mesiacoch prestup do kmeňového stavu zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Poskytnutie služieb v automobilovom priemysle - zabezpečovanie skladovania a logistickým možností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- preukaz VZV - v prípade potreby spoločnosť Vás zaučí

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3347540   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 € + bonusy*