Strategický nákupca

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s nákupom materiálov/dielov?
Orientuješ sa v oblasti strojárstva či hutníctva?
Dorozumieš sa anglicky alebo francúzsky?
Chceš nové výzvy?

Ponúkame príležitosť stať sa súčasťou nákupného tímu v medzinárodnej spoločnosti v Novom Meste nad Váhom.

Tvojou náplňou práce bude komunikácia s dodávateľmi, vyjednávať s nimi podmienky a ceny.
Nebudeš sa tak starať o objednávanie materiálu či sledovanie zásob, naopak, tvoja úlohou bude vyhodnocovať aktuálnu situáciu s dodávateľmi a budeš sa môcť realizovať pri ich vyhodnocovaní či optimalizácii procesov a nákladov.

Na oplátku Ti spoločnosť ponúka:
- stabilitu medzinárodnej spoločnosti
- pravidelné bonusy
- stravovanie priamo na pracovisku v novovybudovaných priestoroch
- jazykové kurzy priamo na pracovisku zdarma
- príjemný kolektív

Ak Ťa ponuka zaujala či máš dotazy k pozícii, zašli nám svoj životopis a kontaktné údaje.

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis cez nižšie uvedený link "poslať životopis".
V prípade potreby ma môžete kontaktovať mailom na romana.remsikova@manpower.sk.
Ďakujeme za Váš záujem, ale budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3330652   Dátum zverejnenia: 9.4.2018