Špecialista prípravy projektov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500 € -- výška platu bude zodpovedať skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte vyštudovanú stavebnú fakultu a skúsenosti s prípravou projektov v oblasti pozemných stavieb? Radi by ste sa stali súčasťou profesionálnej stavebnej spoločnosti a rozvíjali svoje skúsenosti? Náš klient rozširuje svoj tím o skúseného ŠPECIALISTU PRÍPRAVY PROJEKTOV.

Vašou náplňou práce bude:

- zodpovednosť za dodržiavanie a plnenie stanovených cieľov pri konkrétnom projekte
- zodpovednosť za dodržiavanie interných, technických, bezpečnostných a všeobecne záväzných predpisov
- spolupráca so stavebným úradom, architektom, zhotoviteľom, bankou a realitnou kanceláriou
- spolupráca na tvorbe cenových kalkulácií
- aktualizácia harmonogramu a rizík
- pravidelný reporting, spracovávanie dokumentácie

,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Načim klientom je slovenska projektovo realizačná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspešný kandidát spĺňa nasledovné:

- absolvent stavebnej fakulty v odbore pozemných stavieb
- skúsenosti v oblasti pozemných stavieb a príprave projektov
- anglický jazyk na pokročilej úrovni

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3330066   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 € -- výška platu bude zodpovedať skúsenostiam