Staň sa súčasťou vývojového tímu v strojárskej výrobe!

Miesto práce
Košický kraj, okres Michalovce
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, strojárska spoločnosť v Michalovciach, hľadáme nového člena vývojového tímu, ktorý sa bude podieľať na vývoji produktov podľa požiadaviek zákazníka (plechové diely, montážne zostavy, prístroje aj s elektrickými riadiacimi jednotkami ).

Vašou úlohou bude:

* podpora projektového tímu pri vývoji nových produktov, * vykonávanie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich s vývojom nových a zmenou existujúcich strojárskych výrobkov,
* starostlivosť o vzorkovanie nových dielov,
* operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov pri skúškach,
* prezentácia a komunikácia výsledkov, aj pred zákazníkmi (i v cudzom jazyku),

* zabezpečený adaptačný proces, * možnosť samostatného zodpovedného spracovávania úloh,
* prínos vlastnej tvorivosti a realizácia vlastných nápadov,
* stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
* práca v kvalifikovanom tíme spolupracovníkov, * adekvátne platové ohodnotenie, * využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov, * moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme, * jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom, * letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a iné

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu a pripojenie nasledujúceho textu, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je strojárska spoločnosť, ktorá spracováva plechy a výroba súčiastok a prístrojov, hlavne pre rôzne domáce spotrebiče.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosť s proframom AutoCAD a SolidWorks
- vítané sú skúsenosti s programovaním, najmä rôznych inteligentných relé, PLC (Schneider Elekctric, Mitsubishi, Siemens...),
- skúsenosti s CAD systémami vítané.
- pragmatický a proaktívny spôsob práce, - všeobecné technologické chápanie fungovania strojárskej výroby,
- samostatné a zodpovedné vypracovávanie pridelených úloh,
- komunikatívnosť,

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3326374   Dátum zverejnenia: 5.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou