TeamLeader / Majster výroby

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,75 €/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s vedením tímu vo výrobnej spoločnosti?
Potom je táto ponuka ideálna!
Hľadáme skúseného Teamleadra/ Zmenového majstra, ktorý bude riadiť tím výrobných pracovníkov a starať sa o plynulý chod prevádzky.

Vašou úlohou bude:
* komplexné riadenie a zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
* zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
* riadenie 10 - 15 výrobných pracovníkov v 3- alebo 4-zmennej prevádzke
* zodpovednosť za kvalitu produkcie
* neustále zlepšovanie výrobných procesov
* analýza a následné riešenie personálnych problémov
* vedenie a motivácia pracovného kolektívu
* zabezpečenie efektívnej komunikácie na pracovisku
* zabezpečenie efektívneho personálneho obsadenia prevádzky
* zabezpečiť ochranu zdravia a bezpečnosť zamestnancov na pracovisku

* práca v dynamickej nadnárodnej automotive spoločnosti
* motivačný bonus po skúšobnej dobe 130 €
* príplatky za víkendovú prácu
* možnosť osobnostného a profesného rastu
* podpora vzdelávania
* doprava firemným autobusom zdarma
* pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny - brigády, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl
* eventy - letná akcia, vianočný večierok, vianočný balíček

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu.

Zaregistrujte sa priamo na našej stránke (viď link nižšie). Vyplňte prosím aspoň základné údaje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - nadnárodnú spoločnosť v oblasti výroby komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

* Min. SŠ vzdelanie – technické zameranie
* prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky
* skúsenosti s vedením tímu
* organizačné schopnosti
* ochota učiť sa, vzdelávať sa a pracovať na sebe
* samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
* dobré komunikačné vlastnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3320300   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,75 €/hodina