Chceš byť súčasťou novej spoločnosti v Nitre? Potrebuješ iba VZV! - práca na 3 zmeny ( Operátor/ka strojov )

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800€ + *bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Príjem materiálu, nakladanie, vykladanie materiálu pomocou žeriavu, presun a správne skladovanie na určenom mieste.
*Transport materiálu do nákladných automobilov podľa presných špecifikácií a zabezpečenie, aby limity hmotnosti neboli prekročené.
*Transport materiálu nákladným automobilom do iných častí prevádzky
*Zaznamenávanie jednotlivých aktivít
*Používanie vysokozdvižného vozíka na presúvanie, nakladanie a počítanie materiálu
*Podpora iných logistických a výrobných úloh.
*Udržiavať žeriav na nakladanie tovaru a iné pridružené stroje čisté a v dobrom prevádzkovom stave.
*Zabezpečenie údržby žeriavov
*Nahlásiť všetky prípady poruchy stroja, chýbajúce a opotrebované súčiastky, vybavenie alebo ďalšie problémy zistené počas prevádzky žeriavu.
*Udržiavanie čistého a uprataného pracoviska.
*Podieľanie sa na zlepšovacích akciách, ktoré sa vyžadujú.
*Zdieľanie poznatkov s ostatnými kolegami prostredníctvom školení
*Dodržiavanie definovaných zdravotných, bezpečnostných a preventívnych nariadení

*Bonusy:

- základná mzda 800€ v hrubom
- príspevok na dopravu v sume 30€
- stravné lístky v hodnote 4,50€
- príplatok podľa zákona
- dochádzkový bonus po skúšobnej dobe

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Recyklovanie kovového odpadu a zabezpečenie celkového odpadového hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- platný preukaz VZV
-skúsenosti s manipuláciou so žeriavom
- vodičský preukaz skupiny C výhoodu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3318418   Dátum zverejnenia: 29.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ + *bonusy