Financial Controller /nová výrobná spoločnosť/

Nitra, pozícia vhodná aj pre kandidátov z lokality:, Nitriansky kraj, okres Trnava, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novú výrobnú spoločnosť v Nitre obsadzujeme pozíciu Financial Controller!

Vašou úlohou bude:
* Tvorba rozpočtu a forecastov v spolupráci s inými oddeleniami spoločnosti
* Analýza aktuálneho finančného stavu, porovnávanie reálnej situácie s rozpočtom a forecastom
* Prepočty nákladov, hodinových sadzieb, nákladov na výrobok a iných kalkulácií
* Oceňovanie zásob na mesačnej báze a predikcia odchýlok
* Participácia na príprave uzávierky na konci mesiaca, ako aj za uzatvorenie finančného roka
* Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku na úrovni B2

***Miesto výkonu práce: Nitra***

• Príspevok na dochádzanie
• Stravovacie poukážky
• Rôzne sociálne a individuálne benefity
• 13. plat

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis ako reakciu na inzerát (registrácia) alebo mailom na adresu: ivona.kunertova@manpower.sk (do predmetu e-mailu uveďte názov pozície).

Vzhľadom na väčší počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre španielskú výrobnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

* Skúsenosti v oblasti výrobného kontrolingu min. 3 roky
* Analytické myslenie
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* Dodržiavanie termínov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Národná 678/15
010 01 Žilina
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3311301   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou