Si technický typ a pojem CNC ti nie je cudzí? Tak neváhaj a zašli nám svoj životopis!

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strihanie, dierovanie, brúsenie, lisovanie na CNC strojoch
- letpanie (gravírovanie) kovových platní na leptacom zariadení
- čistenie plechov v roztoku

Jednozmenná pracovná doba: 07:00 - 15:00

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient pôsobí hlavne v ťažkom priemyselnom odvetví ako sú napr. olejársky, strojársky, letecký, automobilový a elektronický priemysel.

- slovenský výrobca identifikačných kovových štítkov a samolepiacich etikiet

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ vzdelanie strojárske resp. technické zameranie

Počet rokov praxe

2

- technická zručnosť pracovníka
- skúsenosti s ovládaním strojov na spracovanie kovov
- technické zmýšľanie
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- aktívny prístup k práci
- samostatnosť

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3308929   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900€ brutto