Tlmočník so španielčinou na stavbe!

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1600 EUR/Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohovoríte sa španielsky a láka Vás práca tlmočníka na projektoch výstavby ciest?

Vašou náplňou práce bude:

* Prijímať pokyny od stavbyvedúceho a/alebo asistenta stavbyvedúceho a odovzdávať ich pracovníkom a subdodávateľom.
* Koordinovať úlohy podľa priorít a plánov.
* Vytvárať plány a monitorovať dochádzku pracovníkov, školenia pracovníkov.
* Zabezpečovať adekvátnosť pracovných síl a pracovných prostriedkov.
* Monitorovať výdavky a zabezpečiť, aby neprekročili rozpočet.
* Poskytovať preklady a tlmočenie pre potreby oddelenia stavby.
* Poskytovať preklady z/do slovenčiny/ španielčiny všetkej potrebnej projektovej dokumentácie.

* Práca na zaujímavom novom projekte
* Možnosť lekcií cudzieho jazyka (anglický, nemecký, španielsky)
* Pravidelné team buildingy
* Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
* Platové ohodnotenie v závislosti od predchádzajúcich skúseností

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výstavby ciest a diaľníc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Skúsenosť na stavebných projektoch výhodou
* Španielčina na úrovni C1 podmienkou
* Organizačné a komunikačné zručnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3291690   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600 EUR/Brutto