Pracuj ako Recruiter pre pre jedného z najúspešnejších zamestnávateľov . Znalosť NJ podmienkou!

Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v BRATISLAVE hľadáme šikovného Recruitera/recruiterku, ktorý bude členom interného HR. Skúsenosti s náborovým procesom a aktívna zanolsť NJ sú podmienkou.

Pre záujemcov mimo Bratislavy poskytuje spoločnosť príspevok na ubytovanie!

Náplň práce:
* výber vhodných nástrojov náboru,
* presná evidencia hlásení personálnych potrieb,
* vytvorenie a zverejnenie inzerátov pracovných pozícií na základe predpísaných štandardov,
* predvýber uchádzačov na základe stanovených kritérií a postúpenie vhodných uchádzačov na zodpovedné oddelenia a osoby,
* organizácia a podpora personálneho výberu (napr. vedenie prijímacích pohovorov, účasť na výberových dňoch),
* administratívna podpora pre odborné oddelenie v spolupráci s personálnymi agentúrami,
* personálna administratíva.

* Relokačný balíček
* Atraktívne finančné ohodnotenie,
* Garancia nárastu mzdy v rámci prvých 4 rokov
* Pracovný pomer na dobu neurčitú
* Príjemnú atmosféru v motivovanom tíme
* Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti na Slovensku a v iných krajinách
* Každá odpracovaná minúta zaplatená
* Stravné lístky nad rámec zákona

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu prostredníctvom stránky www.profesia.sk.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Jedna z najvýznamnejších spoločnosti v oblasti maloobchodu na Slovensku, ktorá má na Slovensku viac než 124 predajní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* stredoškolské / vysokoškolské vzdelanie, v oblasti ľudských zdrojov výhodou,
* min. 1 rok skúseností na personálnom oddelení – nábor zamestnancov,
* znalosť nemeckého jazyka aktívne slovom aj písmom,
* znalosť anglického jazyka výhodou,
* proaktívny a pragmatický prístup pri riešení úloh,
* odolnosť voči stresovým situáciám,
* orientácia na výsledok a termíny,
* zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita,
* organizačné a komunikačné schopnosti,
* kreativita, presnosť, vysoké pracovné nasadenie

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3284912   Dátum zverejnenia: 12.1.2018