Project Quality Engineer

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2500 € -- výška platu bude zodpovedať skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti a proaktívny prístup k vedeniu tímu alebo projektu na vlastnú päsť ?
Tak sa pozri bližšie na našu ponuku a ak to na teba sedí, tak pošli rovno aj CV !

Získaj možnosť na zaujímavý kontrakt ako Project Quality Engineer a možnosť patriť do medzinárodnej automotív spoločnosti.

Ako Project Quality Engineer tvojou hlavnou úlohou a zodpovednosťou budú :

* Vytvárať rôzne analýzy a dokumentáciu - SC/CC list, Control plan
* Viesť PFMEA tím počas pred-sériovej výroby
* Definovať požiadavky na kvalitu projektu, plán merania, metódy a zariadenia
* Viesť k progresívnemu vývoju pri sériovej výrobe
* Spravovať MSA v projektovej fáze
* Hodnotiť napredovanie a problémy v celej výrobnej a produktovej sfére

* Nadštandardné platové ohodnotenie
* Služobný mobil, laptop
* Možnosť rozvíjať sa v medzinárodne etablovanej firme
* Stabilnú a perspektívnu prácu

,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa radí medzi medzinárodne etablované firmy v automotív oblasti so zameraním na spracovanie plastov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti a predpoklady, ktoré by si mal mať na tejto pozícií ?
Najlepšie pracovať vo výrobnej oblasti aspoň 2 roky, ale čo určite treba mať, sú vedomosti ohľadne :

- 8D, PFMEA, Control Plan, Flowchart, - SPC, audit VDA6, PPAP, APQP
- poznať ERP systém a mať celkové vedomosti o výrobnej sfére

Iné vlastnosti:

- Veľmi dobré organizačné vlastnosti a nebáť sa stresových situácií
- Byť schopný riešiť vzniknuté problémy s chladnou hlavou
- Silné prezentačné a komunikačné schopnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3283035   Dátum zverejnenia: 9.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2500 € -- výška platu bude zodpovedať skúsenostiam