Stavebný manažér priemyselnej stavby do Dunajskej Stredy

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Dunajská Streda
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s priemyselnými stavbami a nerobí Vám problém komunikovať v angličtine? Chcete sa stať súčasťou medzinárodného projektu? Tak hľadáme práve Vás!
Vašou náplňou práce bude:
* spolupráca s projektovým manažérom pri plánovaní projektu
* zodpovednosť za stavebnú divíziu projektu a jeho odovzdanie v stanovenom termíne
* komunikácia technických stratégií zodpovedným pracovníkom a členom tímu
* supervízia
* operatívne riešenie vzniknutých situácií na stavbe
* komunikácia so subdodávateľmi
* dohľad nad dodržiavaním BOZP

* zaujímavé platové ohodnotenie
* po ukončení projektu možnosť práce na zaujímavých projektoch v zahraničí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre zahraničného klienta, ktorý pôsobí v stavebníctve od roku 2003.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* skúsenosť s priemyselnými stavbami
* anglický jazyk aktívne
* odolnosť voči stresu
* samostatnosť
* zameranosť na detail

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3281265   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou