Hľadá sa stavbyvedúci

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou modernej, stavebnej spoločnosti, ktorá má za sebou množstvo úspešných stavieb na Slovensku aj v zahraničí.

Vašou náplňou práce bude:

* Príprava rozpočtového plánu a jeho aktualizácia
* Kontrola nákladov a monitorovanie rozpočtu na mesačnej báze
* Plánovať, organizovať a riadiť vykonanie prác v súlade s rozpočtom
a harmonogramom stanoveným zamestnávateľom
* Dohľad a kontrola vykonanej práce (kvalita, prevedenie práce a monitorovanie
plnenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).
* Manažment subdodávateľov
* Získať potrebné povolenia a právnu dokumentáciu z rôznych úradov za účelom
úplného dokončenia pridelených prác
* Podľa potreby vypracovať správy a dokumentáciu

* Práca na zaujímavých projektoch
* Pravidelné teambuildingy
* 13. a 14. plat
* Motivujúce platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je dynamická, moderná spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

* Orientácia v stavebnom zákone
* Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
* Schopnosť viesť tím
* Technické a analytické myslenie
* Organizačné a komunikačné zručnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3281106   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   zaujímavé platové ohodnotenie