Hlavný stavebný majster

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1600 EUR/Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu odborníkov, ktorého úlohou bude vybudovať kvalitné cesty a diaľnice na Slovensku! Ak sa cítite sa v stavarine ako doma a koordinácia tímu Vám nerobí problém, hľadáme Vás!

Vašou náplňou práce bude:

* Prijímať pokyny od stavbyvedúceho, odovzdávať ich pracovníkom a dodávateľom
* Kontrola dochádzky pracovníkov na stavbe
* Koordinovať úlohy podľa priorít a plánov
* Vytvárať plány a následný monitoring
* Zabezpečovať tréning pracovníkov
* Kontrola strojového vybavenia a jeho využitia
* Dohľad nad plnením BOZP

* Práca na zaujímavom projekte
* Možnosť lekcií cudzieho jazyka (anglický, nemecký, španielsky)
* Služobné vozidlo
* Pravidelné team buildingy
* Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
* Zaujímavé platové ohodnotenie v závislosti od pracovných skúseností

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

V súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výstavby ciest a diaľníc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Skúsenosť v stavaní cestných komunikácií veľkou výhodou
* Schopnosť viesť menší tím
* Technické a analytické myslenie
* Organizačné a komunikačné zručnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3278604   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600 EUR/Brutto