Projektový manažér pre vzduchotechniku / TZB

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava alebo Žilina
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou rozširujúceho sa tímu úspešnej spoločnosti na pozícii projekťáka pre realizáciu projektov v oblasti vzduchotechniky. Vašou úlohou bude:
- Realizovať zákazky za účelom dosiahnutia spokojnosti zákazníka pri maximalizovaní ziskovosti spoločnosti
- Zabezpečiť dodávky materiálu s najlepšími dodacími podmienkami podľa harmonogramu prác
- Zabezpečenie subdodávateľov a montážnych partií pre realizáciu pridelenej zákazky
- Priebežne evidovať a odsúhlasovať naviac práce s objednávateľom
- Dohliadať na podmienky realizácie diela dohodnuté v zmluve o dielo
- Vyvíjať maximálnu aktivitu pre získanie nových kontraktov počas realizácie zákazky.
- Pripraviť súpis vykonaných prác v čo najkratšom čase po ukončení realizácie a zabezpečiť jeho podpis od objednávateľa
- Účasť na kontrolných dňoch stavby a riešenie problémov počas výstavby s objednávateľom
- Koordinácia prác na stavbe
- Odovzdanie stavby investorovi
- Vedenie stavebného denníka

Iné výhody

- odmena podľa dosiahnutých výsledkov
- možnosť pracovať v mladom kolektíve a v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- samostatná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá je výrobcom zariadení v oblasti vzduchotechniky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo výhodou

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Hrašková
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3263299   Dátum zverejnenia: 7.12.2017