Robotník v hutnej výrobe v Žiari nad Hronom - oddelenie odlievania, tavenia!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom
  • Ponúkaný plat (brutto): základ 550 € + bonusy (predpokladaná hrubá mzda 950 € - 1 600 €)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti zamestnanca:

• obsluha taviacich pecí v súlade s PP
• prevoz tekutého kovu a starostlivost o prevážacie pánvy
• obsluha udržiavacích pecí v súlade s PP
• obsluha dusíkovacích zariadení v súlade s PP
• obsluha zariadenia IDECO a Vac test-u
• obsluha zariadenia pre stanoveni chemickej analýzy
• príprava taveniny podľa PP a TK pre jednotlivé produkty
• kontrola parametrov taveniny podľa TK pre jednotlivé produkty
• dodržiavanie štandardov kvality, 5S a Autonómnej údržby
• dodržiavanie BP
• dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny
• operatívne úlohy na základe nariadení nadriadených pracovníkov
• účast na plánovaných a operatívnych školeniach
• obsluha kokilových strojov
• obsluha poloautomatického zariadenia pre dávkovanie kovu
• príprava kokily pred odlievaním a v jednotlivých taktoch odlievania podľa PP pre jednotlivé produkty
• obsluha nahrievacej pece pre záliatky
• obsluha žeriavových zariadení
• kontrola vyrobených odliatkov podľa PP a TK pre jednotlivé produkty
• kontrola parametrov odlievania podľa TK pre jednotlivé produkty
• je zodpovedný za dodržiavanie predpisov BOZP, PO a OŽP pri vlastnej práci
• dodržiava štandardizovanú prácu a poriadok na pracovisku podľa pravidiel 5S ako súčasť pracovnej disciplíny všetkých zamestnancov

Iné výhody

Doplňujúce informácie k platu:

- nočný príplatok - 0,70€/hod.
- príplatok za poobednú zmenu - 0,30€/hod
- príplatok za nepretržitú prevádzku - 0,63€/hod
- príplatok za sťažené prostredie - 0,54€/hod
- variabilná zložka mzdy v sume 70€
- mesačný bonus 16,60€ - v prípade ak v danom mesiaci nebol žiaden úraz na hale
- príplatok 25% z priemeru za prácu v sobotu a nedeľu
- príplatok 100% z priemeru za prácu vo sviatok
- prémiová zložka mzdy vyplácaná po prvom mesiace v rozmedzí 0,90€ - 1,65€/hod
- 13. a 14. plat zaručený
- bonus za prítomnosť - 150€ /max. 450€ za rok/

Ďalšie benefity:
- príspevok na výcvik detí 50€
- zľavy do kina a kultúrne podujatia
- 4 vstupy zdarma na plaváreň
- vianočný a mikulášsky večierok

DOPRAVA a UBYTOVANIE nie je zabezpečené!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť patrí do skupiny najväčšieho dodávateľa hláv valcov a blokov motorov na svete. Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.
Spoločnosť rozširuje nielen svoje existujúce kapacity v oblasti hláv valcov, ale zároveň hľadá pre svoju novú divíziu v oblasti výroby štrukturálnych komponentov vhodných kandidátov so skúsenosťami s vysokotlakovým liatím.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hutnícke zameranie

Základné požiadavky:
- SOU, OU - hutníckeho zamerania
- manuálne zručnosti
- schopnosť prispôsobiť sa

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3261040   Dátum zverejnenia: 5.12.2017