Prevádzkový elektrikár

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom, vhodné pre kandidátov z lokalít:, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Detva, Zvolen, Žarnovica
  • Ponúkaný plat (brutto): 1050€ - 1600
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa elektrika a hľadáš novú prácu so zaujímavým platovým ohodnotením?

Tak poď pracovať k nášmu klientovi a budeš mať na starosti:

* čiastočné a celkové práce pri zisťovaní a odstraňovaní chýb,
* obsluha elektrických slaboprúdových zariadení,
* pomoc pri preventívnych, bežných a stredných opravách, kontrolách,
výmenách a revíziách prístrojov, zariadení a slaboprúdpových rozvodov v
budovách a objektoch priemyselnej vybavenosti

Práca v nepretržitej prevádzke - 2 dni ranná, 2 dni nočná, 2 dni poobedná, 2 dni voľno (7,5-hod. zmeny).

Iné výhody

* príspevok na výcvik detí 50€ (napríklad tábor)
* zľavy do kina, kultúrne podujatia
* 4 vstupy zdarma na plaváreň
* vianočný a mikulášsky večierok
* príplatky nad rámec zákona
* 70€ variabilná zložka
* 16,60€ bonus mesačný
* 13. a 14.ty plat - vždy zaručený
* bonus za prítomnosť – pri nečerpaní PN alebo OČR viac ako 1 deň za 1/2 roka, výška bonusu 150€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť so sídlom v Žiari nad Hronom, je jedným z najväčších dodávateľov hláv valcov a blokov motorov na svete.
Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.
Spoločnosť neustále rozširuje svoje existujúce výrobné kapacity, a taktiež hľadá vhodných kandidátov so skúsenosťami do svojho pracovného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, elektrotechnik

* technické myslenie
* presnosť, precíznosť, zodpovednosť

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prosím reagujte zaslaním životopisu na adresu recepciaza@manpower.sk, prípadne nás môžete kontaktovať na tel. č.: 0917716754

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Hrašková
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3259976   Dátum zverejnenia: 4.12.2017