Frézar

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábanie súčiastok a rotačných súčiastok podľa technickej dokumentácie, nastavovanie obrábacích strojov, určuje podmienky obrábania, predovšetkým voľbu otáčok, nástrojov a materiálov. Zodpovednosť za dokončovacie práce s vysokou presnosťou s použitím osobitných technologických postupov, zodpovednosť za kvalitu (sústružník).

Obrábanie rôznych druhov súčiastok s použitím fréz a iných rotačných obrábacích nástrojov v súlade s technickými postupmi, vykonávanie jednoduchých povrchových úprav, frézuje ploché a skriňové súčiastky – rôzne špecifické dielce, frézuje plochy, osadenia, drážky a dutiny, opracováva polovýrobky pomocou fréz a iných rotačných obrábacích strojov a zariadení s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa technického výkresu (frézar).

Iné výhody

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
- dovolenková a vianočná odmena,
- poskytujeme pracovné odevy a ich čistenie a opravu zdarma,
- preplácanie nadčasov,
- zabezpečené stravovanie pre zamestnancov vo výdajniach stravy priamo v areáli
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- poukážky na relax 2x do roka,
- vstup do fitness za 10% cenu,
- spoločnosť organizuje pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov spoločné zaujímavé podujatia,
- spoločnosť ponúka v rámci benefitov aj množstvo ďalších zliav v regióne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba vagónov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

- vyučený v odbore
- prax vo frézovaní
- čítanie výkresovej dokumentácie
- spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť,
orientácia na výsledok

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Karpatská 7
058 01 Poprad
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3258537   Dátum zverejnenia: 1.12.2017