Senior konštruktér nástrojov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trenčín
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stabilnej medzinárodnej spoločnosti hľadáme skúseného konštruktéra tvárniacich nástrojov.
Ak máte bohaté skúsenosti s návrhom výrobných nástrojov, hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:
- navrhovať konštrukčné riešenia nástrojov pre opracovanie trubkoviny (materiál meď a oceľ) na CNC zariadeniach.
- vytvárať 3D simuláciu navrhovaných riešení pre daný typ stroja v softwéri Pro/ENGINEER.
- komunikovať s vývojovými tímami pri vývoji nových produktov.
- spracovávať výkresovú dokumentáciu a sprievodnú dokumentáciu tak, aby bolo možné podľa nej vyrobiť funkčný nástroj.
- navrhovať a vyberať vhodné materiály pre výrobu nástrojov.
- komunikovať s výrobcom nástrojov s presným definovaním ich kľúčových parametrov.
- spolupracovať pri zavádzaní nástrojov do výroby a operatívne odstraňovať konštrukčné nedostatky nástrojov / prípravkov, ktoré sa prejavia v procese výroby.

Čo požadujeme:
- predošlé skúsenosti s konštrukciou nástrojov
- skúsenosti s 3D modelovacím softwérom (Pro/ENGINEER výhodou)
- schopnosť komunikovať a čítať dokumentáciu v anglickom jazyku
- zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť spolupracovať s ostatnými tímami

Čo ponúkame:
- istotu zamestnania v jednej z popredných svetových spoločností
- výborné pracovné podmienky, plat dohodou
- pravidelné bonusy založené na dosiahnutých cieľoch spoločnosti
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného i osobného rastu (plány tréningov)
- firemný telefón a notebook
- príspevky do 3. piliera
- pravidelné teambuildingy
- zľavy na produkty spoločnosti, bonusové poukážky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú spoločnosť v produkcii vykurovacej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

5

Počet rokov praxe

5

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis. Ďakujeme za Váš záujem, ale vzhľadom na počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3258357   Dátum zverejnenia: 1.12.2017