Senior C++ Developer

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Žilina
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať na zaujímavom projekte vo vývoji?
Bavilo by Ťa vyvíjať inovatívne komunikačné systémy do áut či nové prístroje z medicínskeho prostredia?
Hľadáme práve Teba!

Tvojou náplňou práce bude:

- Analyzovať požiadavky klienta
- Realizovať tieto požiadavky v návrhu a implementácii tvojho kódu v jazyku C++ pre operačný systém Linux
- Zodpovedať za zachovanie vysokej kvality zdrojového kódu
- Pravidelne komunikovať so zákazníkmi v anglickom jazyku

Čo vyžadujeme:

- Aspoň 3 roky skúsenosti s vývojom v C++
- Znalosť operačného systému Linux
- Schopnosť pracovať samostatne a rozvíjať svoje znalosti
- Byť aktívnym členom tímu
- Anglický jazyk slovom a písmom (pravidelná komunikácia s klientami)

Čo ponúkame:
- Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 4 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- 1 000 EUR ročne bonus na relax
- 1x tyždenne možnosť Home Office
- Káva, čaj, ovocie v office zdarma
- Možnosti vzdelávania
- Teambuildingové aktivity
- Prehodnotenie mzdy min. 1x ročne
- Spoločné raňajky raz mesačne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú IT spoločnosť v Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

UNIX/Linux - základy

Počítačové znalosti - programátor

C++ - pokročilý

Požadovaná prax

3

Počet rokov praxe

3

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka, zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Remšíková
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3238803   Dátum zverejnenia: 10.11.2017