Práca v Seredi za 5,50 EUR/hod. aj s dopravou (práca v sklade)

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,50 EUR/ hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* ľahká manuálna práca v príjemnom prostredí
* vizuálna a manuálna kontrola stavu tovaru
* práca s čítačkou čiarových kódov a PC
* drobná administratíva

Z množstva výhod práce v úspešnej medzinárodnej spoločnosti Vám predstavujeme časť z nich:

* nenáročná práca
* práca 4 dni v týždni – 3 dni voľno
* zabezpečená doprava
* ročná odmena
* bonus až do 20 %
* obedy za 1 euro

Zavolaj na bezplatnú linku 0800 600 100 a rovno si s Tebou naplánujeme pracovný pohovor!

Prosíme Vás, aby ste ku svojej reakcii prikladali aj Súhlas so spracovaním osobných údajov:
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na [email protected]"

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť hľadá do svojho distribučného centra v Seredi nových pracovníkov. Hľadáme nových spoľahlivých kolegov s vysokou pracovnou etikou, orientáciou na detail, schopnosťou plniť stanovené termíny a zákazník je pre nich – rovnako ako pre nás - na prvom mieste.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máte:
* vek viac ako 18 rokov
* ochotu pracovať v noci
....ste tým správnym človekom pre nás - preto neváhaj a hneď nám zavolaj na bezplatnú linku 0800 600 100 ! :)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Vysoká 32
811 08 Bratislava

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3225817   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,50 EUR/ hod. brutto