Krízový IT manažér pre automotive spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 01.11.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významnú automotive spoločnosť hľadáme krízového manažéra, ktorý bude mať po dobu +-6 mesiacov na starosti:
* viesť tím
* uplatňovať vlastné postupy pri odhaľovaní rizík
* analyzovať možné riziká
* koordinovať prípravu krízových plánov
* stanovovať priority
* sprostredkovať efektívnu a účelnú výmenu informácií vo vnútri firmy

Iné výhody

* nadštandardné finančné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je úspešná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

Počet rokov praxe

5

* prax na pozícií krízového manažéra
* skúsenosti z IT prostredia
* schopnosť riadiť tím výrobného závodu na operatívnej úrovni
* anglický jazyk na aktívnej úrovni

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky klienta. Za pochopenie vopred ďakujeme.
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku. K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko, s. r. o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu piatich rokov alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov"

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3208188   Dátum zverejnenia: 6.10.2017