Samostatný účtovník/čka pre novú výrobnú spoločnosť v Nitre!

  • Miesto práce: Nitra, pozícia vhodná aj pre kandidátov z lokality:, Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj, Nové Zámky, Topoľčany
  • Ponúkaný plat (brutto): Motivujúce platové ohodnotenie
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Samostatného účtovníka do novej výrobnej spoločnosti, ktorá bude dodávateľom novej automobilky v Nitre!

Vašou úlohou bude:
* Vedenie podvojného účtovníctva vrátane DPH
* Zabezpečenie riadneho a včasného účtovania faktúr a dokladov
* Realizácia bankových transakcii
* Riadne evidovanie zverených účtovných dokladov
* Kontrola miezd a evidencia majetku v súlade s platnou legislatívou
* Spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky
* Spracovanie štatistických výkazov
* Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku min. na úrovni B1-B2!

***Miesto výkonu práce: Nitra***

Iné výhody

• Príspevok na dopravu
• Stravovacie poukážky
• Rôzne sociálne a individuálne benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre španielskú výrobnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

Počet rokov praxe

3

* skúsenosť z výrobnej spoločnosti výhodou
* znalosť programu SAP výhodou
* schopnost komunikovať v anglickom jazyku min. na úrovni B1
* zodpovedný prístup k práci
* samostatnosť

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MANPOWERGROUP SLOVENSKO s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3199984   Dátum zverejnenia: 13.10.2017