Kontrolór kvality/Retušér - v spoločnosti Gestamp v Nitre!

  • Miesto práce: Nitra, Vhodné pre kandidátov z okolia:, Galanta, Hlohovec, Levice, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany
  • Ponúkaný plat (brutto): 756 € + bonusy*
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:

* vizuálna a hmatová kontrola, meranie posuvným meradlom
* zabránenie poškodzovaniu dielov pri vykonávaní pracovných činností
* identifikácia nezhody a odchýlky podľa stanovených noriem
* oprava zistených nedostatkov a chýb na na dieloch použitím vhodných nástrojov na opravu
* rozhodovanie o vykonateľnosti opráv na základe stanovených pravidiel

Iné výhody

Iné výhody
* Základná mzda 700 € + fixný príplatok za pracovnú pozíciu 56 € = fixná mzda spolu 756 €
* od júla 2018 mesačný výkonnostný bonus v hodnote až 75 € (po spustení výroby)
* budete pracovať s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive
* získate EXTRA BONUS v súvislosti s nábehom novej výroby a zaškoľovacím procesom
* dostanete od nás príspevok na dopravu
* 13. plat
* ďalšie sociálne a individuálne benefity
* absolvujete prepracovaný zaškoľovací proces v zahraničí
* pokryjeme všetky výdavky počas zaškoľovacieho procesu v zahraničí
* dostanete stravovacie poukážky v hodnote 3,40€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete.

Naším cieľom je v súčasnosti vybudovať nový výrobný závod v priemyselnom parku v Nitre. Súčasťou výrobného závodu budú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Naším zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

* manuálna zručnosť
* cit pre detail
* skúsenosti na obdobnej pozícii sú veľkou výhodou
* schopnosť pracovať v tíme, chuť učiť sa a ďalej pracovať a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti
* ochota a flexibilita vycestovať do zahraničia za účelom zaškolenia na približne 9 mesiacov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3180028   Dátum zverejnenia: 20.10.2017