Konštruktér - pozícia vhodná aj pre absolventa!

  • Miesto práce: DUNAJSKÁ STREDA, vhodné pre kandidátov z lokality:, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Trnava, Nitriansky kraj, Nové Zámky, Šaľa
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou/ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za technické výkresy
- navrhovanie oceľových konštrukcií a strojárenských dielcov s pomocou počítačových systémov
- individuálny prístup k požiadavkám zákazníka
- práca v programoch AutoCad a SAP (môže byť aj Catia)
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou (min. úroveň B2)!

***Miesto výkonu práce: Dunajská Streda***

Iné výhody

- nástup priamo do kmeňa klienta (nie práca pod personálnou agentúrou)
- stravovanie zdarma v jedálni spoločnosti
- jazykové kurzy priamo v spoločnosti
- technické školenia
- pravidelné firemné podujatia
- bohatý sociálny program
- príspevky do III. dôchodkového piliera
- a mnoho ďalších

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti strojárskej výroby (nie je to oblasť automotive).

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
CATIA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- technické a inovatívne myslenie
- skúsenosti a vzdelanie z oblasti strojárstva
- znalosť balíka MS Office
- aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (min. úroveň B2)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MANPOWERGROUP SLOVENSKO s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivona Kunertová
Tel.: +421 908 831 918
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3147907   Dátum zverejnenia: 27.10.2017