Práca v najúspešnejšom veľkoobchode na Slovensku! (Predavač, dokladač tovaru)

  • Miesto práce: Ivanka pri Dunaji; Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 700 €/brutto
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatne a iniciatívne doplňuje tovar do regálov a do skladových priestorov podľa interných pravidiel a na základe pokynov nadriadeného
• zabezpečuje správne označenie tovaru na predaj i na uskladnenie a kontroluje kvalitu predávaných výrobkov podľa interných pravidiel
• bezodkladne informuje vedúceho zamestnanca o nedostatočných skladových zásobách a o možnej expirácií tovaru
• podieľa sa na inventúrach - pracuje s ručným skenerom ( HHT )
• vykonáva praktický GAP checking na ploche pomocou skenera
• informuje svojho priameho nadriadeného o chybnom balení ( MU )
• dáva podklady pre aktiváciu EAN kódov tovaru v systéme pokladní
• na základne princípov interných školení vykonáva proaktívny predaj zákazníkom v zmysle výberu, ceny, dodania, použitia a starostlivosti o tovar dostupný na predajni, s cieľom motivovať ich ku kúpe a k opakovanému vracaniu sa
• pozná kľúčových zákazníkov svojho oddelenia
• bezodkladne informuje vedúceho zamestnanca o zistených zákazníckych potrebách
• udržuje predajnú plochu v čistote , vykonáva pravidelné upratovanie podľa interných pravidiel a pokynov nadriadeného
• podieľa sa na príjme tovaru a na jeho uskladnení podľa interných predpisov a pokynov vedúceho zamestnanca
• vykonáva administratívu spojenú s príjmom tovaru
• pripravuje tovar na rozvoz
• plní ďalšie úlohy podľa pokynov vedúceho pracovníka

Práca je rozdelená do smien (ranná, poobedná, nočná), ktoré sa plánujú s ohľadom na pracovníka.

Iné výhody

*rekondičné voľno
*bonusová karta
*iné finančné odmeny
*zabezpečený pitný režim na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Veľkoobchodná spoločnosť ponúka podnikateľom výber zo širokého sortimentu potravinárskeho aj nepotravinárskeho tovaru na jednom a ľahko dostupnom mieste.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

• zákaznícky orientovaná osobnosť (schopnosť osloviť zákazníka, ponúknuť alternatívny tovar)
• schopnosť práce na pokladni
• časová flexibilita, schopnosť rýchlo sa učiť, zodpovednosť, presnosť, rýchle pracovné tempo
• schopnosť osvojiť si interné procedúry, vedomosti a dodržiavanie
• základná znalosť práce na PC (samostatná práca s internetom, odoslať a prijať poštu v outlooku, vytvoriť jednoduchý list vo Worde, vytvoriť jednoduchú tabuľku v exceli)
• znalosť práce s ručným skenerom a s manipulačnou technikou
• dodržiavanie BOZP a PO pravidiel
• trestná bezúhonnosť , znalosť práce s ručným skenerom
• fyzická zdatnosť

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Vysoká 32
811 06 Bratislava
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3096378   Dátum zverejnenia: 12.9.2017