Obchodný manažér pre tlakový manažment (Vodohospodárstvo)

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti vodných technológií, hľadáme Obchodného zástupcu a zároveň špecialistu v oblasti riadenia tlaku a regulácie.

Náplňou práce bude:
* vyhľadávanie a akvizícia nových zákazníkov
* technická analýza požiadaviek zákazníkov a existujúceho stavu prevádzky (pri optimalizácii starších prevádzok);
* návrh technického riešenia požiadavky a výber optimálneho riešenia;
* podieľanie sa na realizácii projektov;
* komunikácia so zákazníkmi, projektantmi a dodávateľmi pri realizáciu projektu;
* technické poradenstvo a podpora pri realizácii projektov;
* spracovanie technickej dokumentácie.

* zaujímavá práca v oblasti obchodu
* služobné vozidlo aj na súkromné účely
* perspektívnu prácu s jedinečnými a modernými technológiami;
* spoluprácu so svetovými lídrami vo vývoji a výrobe vodárenských technológií;
* možnosť odborného rozvoja v oblasti vodných technológií;
* etické a motivujúce pracovné podmienky;
* otvorenú komunikáciu a spoluprácu pri riešení úloh a problémov;
* pružnú pracovnú dobu.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa špecializuje v oblasti realizácií vodných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* technické znalosti a prax v oblasti problematiky riadenia a regulácie tlaku vody;
* znalosť platnej legislatívy v danej problematike;
* analytické a technické myslenie pre analýzu a návrh riešenia;
* aktívna komunikácia v angličtine;
* rozhodnosť a zvládanie vyjednávania aj riešenie konfliktov;
* zmysel pre samostatnú prácu a schopnosť prevziať zodpovednosť;
* rád prijíma výzvy a pracuje s modernými technológiami;
* zvládanie aj vysokého pracovného tempa.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3073609   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   motivujúci