Pracuj ako SW Developer (Embedded C)!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj, Košice, Michalovce
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:

• programovanie embedded systémov
• testing, debugging
• podieľanie sa na code reviews
• aktívna účasť na meetingoch
• neustále zlepšovanie existujúceho kódu
• práca v tíme ale aj samostatne
• dokumentácia zdrojového kódu a revízií programu

Iné výhody

• práca pre stabilnú spoločnosť
• spolupráca s tímami na medzinárodnej úrovni
• školenia a vzdelávanie (e-learning, jazykové kurzy, soft-skillové školenia,…)
• rekondičné pobyty plne hradené zamestnávateľom 2x do roka
• flexibilná pracovná doba
• 15 dní dovolenky naviac
• home-office
• 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ vzdelanie so zameraním na informatiku/ elektrotechniku
• Skúsenosti s programovaním (C, C++)
• flexibilita a schopnosť prispôsobiť priority podľa potreby
• skúsenosť s Version Source Control (napr. SVN, GIT …)
• schopnosť pracovať pod stresom
• znalosť anglického jazyka

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 3028782   Dátum zverejnenia: 4.12.2017