Elektrikár

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rohožník, Bratislavský kraj, Bratislava
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte elektrotechnické vzdelanie, môžete sa pýšiť oprávnením podľa § 22 vyhlášky 508/2009 a chcete pracovať pre spoločnosť, ktorá si váži svojich zamestnancov, ponúka stabilitu a mnoho skvelých výhod, hľadáme práve Vás.

Náplňou Vašej práce bude:
* Dôsledne vykonávať korektívnu a preventívnu elektroúdržbu, generálne opravy a inú bežnú údržbu všetkých technologických / elektrických zariadení s cieľom zabezpečiť plynulý chod prevádzky.
* Prinášať návrhy na zdokonalenie činnosti prevádzky.
* Rešpektovať všetky bezpečnostné a legislatívne predpisy súvisiace s výkonom práce.

Iné výhody

* Zaujímavé finančné ohodnotenie + mesačný bonus, ktorý nie je viazaný na dochádzku.
* Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach.
* Príspevok do III. piliera vo výške 35 € / mesiac.
* Príspevok na cestovanie do zamestnania.
* Príspevok na stravovanie nad rámec zákona za každý pracovný deň v mesiaci, aj za dni počas neprítomnosti v práci.
* Doplatok pri strate príjmu z dôvodu PN.
* Nadštandardné nadčasové príplatky, nadštandardné príplatky za popoludňajšiu zmenu.
* Možnosť pracovania nadčasov.
* Po zaučení možnosť pracovnej zmluvy na dobu neurčitú.
* Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti.
* Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc v prípade núdze).
* Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je najvýznamnejší výrobca cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

* Hľadáme kandidátov z okolia Rohožníka, schopných denne dochádzať do miesta výkonu práce. (neposkytuje sa ubytovanie, ani príplatok na ubytovanie).
* Preferujeme kandidátov s paragrafom 22 vyhlášky 508/2009.
* Základná znalosťou anglického jazyka je výhodou.
* Hľadáme zodpovedných ľudí, orientovaných na výsledok, vykonávajúcich kvalitnú a včasnú prácu, tímových hráčov.
* Vyžadujeme schopnosť a ochotu učiť sa nové veci a stále sa zlepšovať.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku prostredníctvom stránky Profesia.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
"Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov." KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ UVEDENÉ POŽIADAVKY.

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lýdia Štoffan
E-mail: poslať životopis
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 2949441   Dátum zverejnenia: 6.12.2017