Senior personálny konzultant

Miesto práce
Business Centre Košice, Štúrova 27, 040 01 Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 750 Eur Brutto (fixná zložka) v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná časť bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte „nos na tých správnych ľudí“ a chcete rozvíjať svoje skúsenosti s vyhľadávaním kandidátov na rôzne pozície? Uplatnite Vaše skúsenosti personálneho konzultanta a buďte súčasťou fantastického tímu HR nadšencov!

------) Čo by bude Vašou úlohou?
* obsadzovanie pozícií vhodnými kandidátmi
* inzercia pracovných pozícií
* vedenie výberových konaní
* prezentovanie kandidátov existujúcim a novým klientom
* udržiavanie dobrých vzťahov s našou klientelou
* administratívna činnosť súvisiaca s agendou kandidáta a klienta
* práca s interným systémom a databázou spoločnosti

------) Čo získate, keď sa k nám pridáte?
* zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* dôkladné zaučenie a maximálna podpora tímu spoločnosti
* príležitosť získať cenné skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov
* denná komunikácia v anglickom jazyku
* 5–týždňová výmera dovolenky
* 3x sick day počas kalendárneho roka
* vernostné prémie, školiaci program a iné benefity spoločnosti
* príjemné pracovné prostredie

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

"V súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre náš vlastný tím do Košíc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

------) Pošlite nám svoj životopis, ak Vás ponuka zaujala a spĺňate tieto kritéria:
* skúsenosť s nábormi a výbermi zamestnancov
* anglický jazyk - aktívna úroveň PODMIENKOU
* profesionálne vystupovanie
* schopnosť samostatnej práce, ale aj orientácie na tím a jeho výsledky
* správne zvládnutý time management
* proaktívny prístup k práci

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 2894485   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750 Eur Brutto (fixná zložka) v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná časť bez hornej hranice