Účtovník/Účtovníčka

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte uplatnenie v účtovníctve? My máme voľnú pozíciu!
Ste tímový hráč? My máme vynikajúci tím!
Čísla sú Vaša vášeň? U nás Vám dáme priestor!

Za čo budete zodpovedný?

* Vykonávanie účtovných zápisov v účtovných knihách
* Vystavovanie faktúr a riešenie platieb
* Spravovanie bankových účtov
* Príprava podkladov / reporting
* Spracovanie podkladov pre daňové priznania
* Spolupráca pri interných a externých auditoch
* Podpora pri mesačnej uzávierke

* stabilná medzinárodná spoločnosť
* zaujímavé finančné ohodnotenie
* preplácané nadčasy
* príspevok na dopravu

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klientom je medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Kľúčové znalosti:
* Znalosť slovenských daňových a účtovných zákonov
* Znalosť USGAAP výhodou
* Tímovosť, zodpovednosť

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 2432287   Dátum zverejnenia: 6.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou