Hľadá sa Servisný technik- Bratislavský kraj!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000-1050 + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste Servisný technik, ktorý má skúsenosť v oblasti servisu a opráv strojných zariadení alebo máte skúsenosť ako Automechanik? Ak máte navyše chuť vzdelávať sa a napredovať vpred, hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:

* kompletná technická starostlivosť o zverených klientov- veľké výrobné spoločnosti
* návšteva klientov v zverenom regióne (Bratislavský kraj)
* zaškolenie zákazníkov na výkon základných úkonov na kompresoroch
* inštalácia elektrickej a elektrotechnickej technológie
* poskytovanie údržby, diagnostiky a opráv
* spracovanie pravidelných časových výkazov

* stabilné prostredie medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
* zaujímavé finančné ohodnotenie
* bohatý program firemných školení a tréningov
* služobné auto aj na súkromné účely
* práca formou homeoffice
* kompletná podpora pri zaúčaní zo strany spoločnosti
* priestor pre kariérny postup

Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky klienta. Za pochopenie vopred ďakujeme.
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku prostredníctvom stránky www.profesia.sk.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
V súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a predaja priemyselných a stavebných zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* skúsenosť v oblasti servisu a opráv (mechanické a elektrikárske)
* anglický jazyk výhodou
* komunikatívnosť, tímovosť, ochota učiť sa
* orientácia na zákazníka
* ochota denne cestovať vrámci daného regiónu a manuálne pracovať

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 2427541   Dátum zverejnenia: 31.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-1050 + kvartálne odmeny